Meie missiooniks on toetada ja innustada inimesi omandama uusi teadmisi ja oskusi
IZUMi ROSINAD
 • Õpetame igas vanuses.
 • Pakume erinevaid programme koolituse, arendustegevuse, täiendõppe, aktiivse puhkuse ja huvitegevuse vallas.
 • Kasutame erinevaid õppevorme: formaalne, mitteformaalne ja informaalne.
 • Meil on looduslik Tammispea puhkeküla, kus toimuvad projektid, ART-Piknik, püsilaager, üritused koolidele ja lasteaedadele ning Metsakool.
 • Keskuses töötavad alati rahvusvahelised vabatahtlikud.
 • Pakume suurt VALIKUT, kuid OTSUS jääb alati osalejatele.
Formaalne haridus on õppekavad erinevatel tasanditel alates üldharidusest kuni kõrghariduseni, mida viiakse läbi "süstemaatilisel ja tahtlikul viisil".

Seda planeerib, korraldab ja juhib konkreetne osakond ning seda pakuvad haridusasutused (kool, kolledž või ülikool). Õppeprotsess on suunatud teatud kvalifikatsiooni saavutamisele ning selle lõpetamisel väljastatakse haridust tõendav dokument - tunnistus ja diplom.
Ava puhkeküla veebileht tammispea.ee
Mitteformaalne haridus on kõik kursused, koolitused ja programmid, mis on alternatiivsed või täiendavad formaalse haridussüsteemi. Neid planeerivad ja viivad läbi ka spetsialiseerunud organisatsioonid, mille tulemusena antakse lõpetajale tunnistused või sertifikaadid kursuse läbimise kohta. Erinevalt formaalsest haridusest ei omanda mitteformaalse hariduse lõpetaja kvalifikatsiooni, mis võimaldaks liikuda järgmisele haridustasemele. See on oluline osa haridusvaldkonnast, kus inimene saab omandada täiendavaid oskusi ja pädevusi.
Informaalne õpe erineb kahest eelmisest eelkõige väiksema korralduse ja struktuuri poolest. Selle kavandab üksikisik, perekond või muu kogukond. See on õppimine töökohal, kodus, igapäevaelus ja ka eneseharimine. Informaalse hariduse tulemused ei väljendu dokumentides ega kvalifikatsioonides.
Need inimesed teevad vabatahtlikult mitmesuguseid sotsiaalselt olulisi tegevusi. Selliste projektide kestus on erinev: on lühiajalisi (kaks kuni neli nädalat), keskmise tähtajaga (ühest kuust poole aastani) ja pikaajalisi (poolest aastast kuni aastani). Vabatahtlik töö ise ei ole tasustatud, kuid majutuse ja toitlustuse tagab vastuvõtja ehk tellija.
MEIE TEENUSED

Klõpsake VANUSEL, et näha SOBIVAID TEENUSEID
  OLULISED KUUPÄEVAD

  MEIEGA TÖÖTAVAD

  KONTAKT
  +372 660 30 14
  info@izum.ee

  VÕRU 11, TALLINN
  Close
  Kirjuta meile!